Opinia Damian Szczepański o konferencji I Love Marketing & Social Media

By -
0 Flares Filament.io 0 Flares ×Damian Patryk Szczepański​ przyleciał na I Love Marketing & Social Media 6-7.03.2018​ specjalnie z Austrii… Jaka jest jego opinia?

“Przyleciałem tutaj specjalnie z Wiednia i miałem takie mieszane uczucia czy będzie mi się to wszystko opłacało. Wiadomo koszty podroży, koszty lotu. Jak do tej pory minęły cztery warsztaty i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Z Każdego wyjąłem kilka słów, klika zadań, które mogę wdrożyć w zasadzie od jutra od pojutrza u siebie. Jeżeli się zastanawiasz, jeśli nie wiesz czy powinieneś brać udział w takich wydarzeniach, to powiem ci że naprawdę warto, tą energie, którą się tutaj czuje, tych ludzi którzy są tutaj dookoła, po prostu nie da się opisać, dlatego jeżeli się wahasz to zapraszam Cię serdecznie i polecam Damian.”

Linki do naszych Social Mediów:
https://facebook.com/SprawnyMarketing

https://linkedin.com/company/6387375
https://instagram.com/sprawnymarketing/
https://snapchat.com/add/sprawnypl
https://pinterest.com/sprawny/
https://plus.google.com/+SprawnymarketingPl
https://www.slideshare.net/sprawnymarketingpl

Zajrzyj na grupy dyskusyjne:
https://www.facebook.com/groups/TwojaFirmawInternecie/
https://www.linkedin.com/groups/6942578

source

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 Filament.io 0 Flares ×

My Name is Umer i am a self made blogger, i learn blogging my own self, i love to learn more and share some best blogging tips on my this blog. I hope you may like my some articles special thank you to reading about my self. Please Check my Latest Project @ Templotic - Best Blogger Templates