“10 strategii Social Media” – Rahim Blak 2017

By -
0 Flares Filament.io 0 Flares ×10 STRATEGII SOCIAL MEDIA

30 minutowa prezentacja o “5 ponadczasowych strategiach social media + 5 strategiach przyszłości” Prezentacja zajęła II miejsce, w ocenie uczestników, podczas Kongres Online Marketing 2017. Mam nadzieję, że te materiały Wam służą, bo moje przygody z biznesem, to opowieść o tym, jak uczę się biznesu i dzielę się wiedzą:)

Rahim Blak – CEO click community – agencji social media oraz platformy aplikacji click apps. Marketing społecznościowy z naciskiem na social employer branding i social CRM to główne pole działania. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Najnowszy edrone pozycjonuje jako “Pierwszy eCRM dla e-commerce”. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z social media na MBA w Łodzi i AGH w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca, aktywny Networker, prelegent wielu konferencji (i love marketing (ilovemkt) – I love Social Media, i inne. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

■ MAIL: rahim@edrone.me

source

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 Filament.io 0 Flares ×

My Name is Umer i am a self made blogger, i learn blogging my own self, i love to learn more and share some best blogging tips on my this blog. I hope you may like my some articles special thank you to reading about my self. Please Check my Latest Project @ Templotic - Best Blogger Templates